Revolution Slider Error: Slider with alias sliderAWP not found.

Maybe you mean: 'welcome-slider' or 'example' or 'Insight_Bright_future' or 'Insight_Gayesco' or 'Insight_Austria' or 'Insight_Venturis' or 'CyroGauge'
Impreza po pracy w WIKA: Zgodnie z mottem „Pracuj razem – imprezuj razem”, podczas tej imprezy nawet 1000 pracowników przekształca rynek w Centrum Innowacji WIKA w tętniący życiem klub. Jest to czas na taniec, drinka i przekąskę, a przede wszystkim na spotkanie z kolegami, których zwykle nie widuje się zbyt często podczas codziennej pracy.

Na imprezie po pracy duch zespołu pulsuje poza biurkami i maszynami. Oczywiście nie trzeba dodawać, że impreza jest organizowana przez pracowników dla pracowników. Nawet DJ jest pracownikiem WIKA, a członkowie zarządu serwują drinki w barze. „Po prostu fantastycznie! Doskonała organizacja! Jesteśmy dumni z bycia częścią zespołu WIKA!” Jest wielki entuzjazm, który zachęca zespół organizacyjny do wymyślania nowych pomysłów, na przykład ustawienie fotobudki na zabawne (grupowe) zdjęcia.

Jednak pomysły przynoszą korzyści nie tylko tym, którzy uczestniczą w imprezie; kampania zbierania funduszy przy okazji imprezy wspiera hospicjum dla dzieci i młodzieży w Miltenbergu oraz oddział położniczy w Lupanga w Tanzanii.

Podobnie jak impreza po pracy, obchody rocznicy wzmacniają ducha społeczności

Impreza po pracy jest wciąż aktualnym przykładem społeczności WIKA – w przeciwieństwie do obchodów rocznicy. Od dawna jest to stały punkt w kalendarzu wydarzeń. Jako specjalne podziękowanie za wieloletnią lojalność wobec firmy, WIKA co roku honoruje wszystkich pracowników z 10, 25 i 40-letnim stażem pracy w uroczystej oprawie. Wieczór obejmuje nie tylko uroczystą kolację, ale także występy kulturalne, np. zespołu MainMusical.

Podczas obchodów rocznicy w 2023 r. po raz pierwszy zaproszono również partnerów życiowych – był to kolejny wkład w promowanie poczucia wspólnoty w WIKA.

Nawiasem mówiąc, byli pracownicy również pozostają częścią rodziny WIKA. Co roku są zapraszani na zjazd emerytów.

Uwaga
Więcej informacji na temat WIKA jako pracodawcy można znaleźć na portalu kariery WIKA. Na stronie internetowej WIKA informujemy również o społecznym zaangażowaniu naszej firmy.

Polecamy również nasze artykuły
Harmonijna koegzystencja natury i przemysłu
Wartości firmy wcielone w życie
Ochrona klimatu: WIKA promuje e-mobilność i rower służbowy

Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej