• Fotografia Bartłomiej Pędziński

  Bartłomiej Pędziński

  Szef Działu SprzedażyWIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA Polska jestem od 2010 roku i od początku pracuję na stanowiskach związanych z zarządzaniem produktem i sprzedażą w dziedzinie technologii pomiarów przemysłowych i procesowych. W ciągu lat pracy poznałem wiele aspektów związanych z pomiarem parametrów procesowych, wiem jak istotny jest poprawny dobór urządzeń i ile problemów może sprawić wybór właściwej metody pomiaru. Zdobytą wiedze wykorzystam by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Zapraszam do wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń.
 • Fotografia Łukasz Żbikowski

  Łukasz Żbikowski

  Menadżer SprzedażyWIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA pracuję od 2014 roku, kiedy to rozpocząłem pracę na stanowisku Inżyniera Jakości w dziale reklamacji. Po kilku latach postanowiłem spróbować swoich sił w dziale handlowym na stanowisku Menadżera Produktu, gdzie byłem odpowiedzialny za urządzenia do mechanicznego pomiaru ciśnienia w wersji przemysłowej. Ponadto posiadałem pod swoją opieką separatory, akcesoria oraz różnego rodzaju zawory. Wraz z rozwojem moich kompetencji, zostało mi powierzone stanowisko Menadżera Sprzedaży odpowiedzialnego za biznes modelowy OEM w całym kraju. Każdego dnia staram się dążyć do poszerzania horyzontów oraz zapewnić należyte wsparcie dla wszystkich firm z którymi współpracuje. Z przyjemnością przełożę zgromadzone doświadczenie na możliwość pomocy Państwu, w związku z czym w razie zainteresowania firmą WIKA bądź nurtujących Państwa pytań zapraszam serdecznie do kontaktu.
 • Fotografia Maciej Machalski

  Maciej Machalski

  Kierownik Działu Rozwoju SprzedażyWIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA Polska pracuję od 2014 roku. Od samego początku, pracując jako Inżynier Sprzedaży, a później Menadżer Produktu miałem kontakt z naszymi klientami. Pogłębiałem tym samym swoją wiedzę produktową, jak również tą z zakresu wykorzystania naszych urządzeń w szerokim spektrum najróżniejszych aplikacji. Dziś jako Kierownik Działu Rozwoju Sprzedaży wykorzystuję zdobytą wiedzę rozwijając sprzedaż kluczowych dla nas grup produktów, w najważniejszych z naszego punktu widzenia segmentach rynku. Z chęcią odpowiem na Państwa pytania, jestem zawsze otwarty na dyskusję.
 • Fotografia Tomasz Ćwikliński

  Tomasz Ćwikliński

  Menadżer SprzedażyWIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  Pracę w firmie WIKA rozpocząłem w 2014 r. po ukończeniu studiów inżynierskich na Politechnice Poznańskiej. Od samego początku zajmowałem się wsparciem technicznym dla klientów, odpowiadając na liczne pytania dotyczące produktów firmy WIKA. Od roku 2017 jako Menadżer Produktu byłem odpowiedzialny za produkty do obsługi gazu SF6, pomiar siły, a także elektroniczny pomiar ciśnienia. Zdobytą wiedzę oraz doświadczenie chcę wykorzystywać przy rozwiązywaniu nurtujących Państwa pytań oraz zagadnień.