WIKA Indie jest zaangażowana społecznie. Inauguracja żłobka to tylko przykład.

WIKA Indie jest bardzo aktywna społecznie. Zarówno pracownicy, jak i firma czerpią korzyści z tego zaangażowania. W styczniu oddział ten zainaugurował żłobek w lokalizacji w Pune, aby promować godzenie życia rodzinnego i zawodowego.

Centrum opieki dziennej może pomieścić do dziesięciorga dzieci poniżej szóstego roku życia. Maluchami opiekują się odpowiednio wykwalifikowane pielęgniarki z lokalnego szpitala, podczas gdy rodzice wykonują swoją pracę w WIKA. Dzieci mają dużo miejsca do zabawy i odpoczynku. Żywa kolorystyka i delikatna muzyka w tle tworzą przyjemne otoczenie, które korzystnie wpływa na rozwój dzieci. Jedzenie dla niemowląt i posiłki dla starszych dzieci są przygotowywane we własnej kuchni.

Dzięki najnowszej inicjatywie wspierającej pracowników, spółka zależna potwierdziła swoją pozycję preferowanego pracodawcy. Żłobek jest zgodny z przepisami prawa, które wymagają, aby firmy zatrudniające ponad 30 pracowników oferowały taką usługę.

WIKA Indie wspiera zdrowie kobiet i dziewcząt

WIKA India supports women’s health in the state of Rajasthan.

Darowizna przekazana przez WIKA Indie zapewniła kobietom i dziewczętom w Radżastanie artykuły zdrowotne i higieniczne, a także apteczki pierwszej pomocy.

WIKA Indie angażuje się społecznie nie tylko w swoich lokalizacjach, ale także w społecznościach, do których należą. Oddział wspiera Fundację Prerna, renomowaną organizację pozarządową z siedzibą w Jodhpur w stanie Radżastan. Odbywa się to we współpracy z Indyjskim Instytutem Technologii Jodhpur (IITJ), który również znajduje się w Jodhpur.

Najnowsza darowizna dla Fundacji Prerna ma na celu pomoc potrzebującym, zwłaszcza kobietom i dziewczętom w tym konkretnym przypadku. Oprócz starannie dobranych artykułów zdrowotnych i higienicznych, zawiera ona również apteczki pierwszej pomocy. Dzięki tej darowiźnie WIKA Indie postępuje zgodnie z własnymi wartościami korporacyjnymi. Spółka zależna podkreśla znaczenie dawania czegoś od siebie i wspierania pozytywnych zmian. Będzie nadal uczestniczyć w budowaniu zdrowszego społeczeństwa.

Uwaga
Więcej informacji na temat spółki zależnej można znaleźć na stronie internetowej WIKA India. Nasze międzynarodowe lokalizacje można znaleźć na stronie internetowej WIKA. Informujemy tam również o ogólnym zaangażowaniu społecznym naszej firmy.

Polecamy również nasze artykuły
Nowy budynek szkolny przy wsparciu WIKA Indie
Darowizna: Nauczanie z tabletami – WIKA India
WIKA Polska wspiera Bieg Kujawiaka

 Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej