Darowizna przekazana dla dzieci

Podczas lockdownu spowodowanego wybuchem pandemii koronawirusa, nauczanie zdalne stało się główną formą kształcenia szkolnego również w Indiach. Jednakże nie wszyscy uczniowie są przygotowani do udziału w cyfrowych kursach. W wielu przypadkach brakuje odpowiedniego sprzętu – zwłaszcza w rodzinach odnotowujących niskie dochody.

Z tego powodu WIKA India podjęła decyzję o nabyciu 300 tabletów przeznaczonych do nauki zdalnej za kwotę wynosząca blisko 31.000 euro oraz przekazała je do szkoły Chinmaya Vidyalaya zlokalizowanej w New Delhi. Urządzenia posiadają dostęp do internetu za pośrednictwem karty SIM. Trafią one do dzieci pochodzących z rodzin o niskich dochodach, które otrzymują wsparcie rządowe.

Przekazanie darowizny

Szef WIKA India wraz z innymi menedżerami był obecny przy przekazaniu i dystrybucji tabletów. Oddział ten traktuje niezwykle poważnie swoją odpowiedzialność społeczną oraz wspiera różnorodne projekty.

Uwaga
Więcej informacji o oddziale WIKA India można znaleźć na stronie internetowej.Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej