Nowy budynek WIKA Indie

Był to wspaniały dzień dla WIKA Indie: pod koniec września 2018, oddział oddał do użytku rozbudowany budynek w zakładzie produkcyjnym w Pune. Z tej okazji, szef oddział WIKA Indie zaprosił gości do udziału  w wielkiej ceremonii otwarcia.

Inauguracja nowego budynku

To uroczyste wydarzenie zostało bardzo dobrze przyjęte przez wszystkich gości. Oficjalną inaugurację poprowadził Alexander Wiegand wraz z innymi członkami zarządu WIKA. Następnie odbył się tradycyjny taniec Kathak. Oprócz personelu, wielu klientów, innych partnerów biznesowych i przedstawicieli władz wzięło udział w inauguracji. Po ceremonii gości mieli okazję zwiedzić budynek. Nowa fabryka zwiększa konkurencyjność zakładu produkcyjnego w Pune. Skupia się na rozwiązaniach WEgrid, technologii pomiaru poziomu i technologii kalibracji. Sprzęt obejmuje urządzenia do badań nieniszczących (radiografia) i obróbki powierzchni (kabina do malowania i paskowania). Do transportu materiałów zainstalowano suwnicę o pojemności dwóch ton..

Historia sukcesu WIKA Indie

Historia sukcesu oddziału rozpoczęła się w 1997 wraz z otwarciem oficjalnego biura sprzedaży i marketingu oraz małej pracowni inżynierskiej w Pune. W 2002 WIKA India rozpoczęła produkcję i montaż przyrządów do pomiaru temperatury i ciśnienia w nowym zakładzie. Z upływem lat oddział rozszerzył swoją ofertę o produkty i rozwiązania z działów separatorów membranowych, elektrycznego pomiaru temperatury, pomiaru poziomu i SF6. W przyszłości spółka skoncentruje się także na termoparach wysokotemperaturowych. Ponadto WIKA Indie dostarcza na rynek technologię kalibracji i stanowiska badawcze. Zakład w Pune posiada również dobrze wyposażone laboratorium kalibracyjne do pomiaru ciśnienia i temperatury.

Uwaga
Więcej informacji o naszych oddziałach międzynarodowych można znaleźć na stronie internetowej WIKA.Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej