Wsparcie WIKA Indie umożliwia budowę nowego budynku szkolnego.

WIKA Indie wspiera budowę nowego budynku szkolnego w wiosce Kesnand w pobliżu siedziby oddziału w Pune. Projekt umożliwia szkole podstawowej Zilla Parishad znaczne powiększenie swojej siedziby. Budynek zapewnia miejsce dla dodatkowych 200 uczniów, otwierając przed nimi lepsze perspektywy edukacyjne i możliwości na przyszłość.

WIKA angażuje się w projekty w Kesnand od 25 lat. Pomoc skupia się na edukacji w szkołach podstawowych, aby wesprzeć dzieci z niższych środowisk finansowych i promować edukację w społeczności.

Pięć w pełni wyposażonych sal lekcyjnych w nowym budynku szkolnym

Zajęcia w Zilla Parishad Primary School będą musiały odbywać się na dwie zmiany do czasu ukończenia nowego budynku szkoły. Dzięki inicjatywie WIKA szkoła otrzymała pięć w pełni wyposażonych sal lekcyjnych. Rozwiązują one problem ograniczonej przestrzeni, a także zwiększają możliwości szkoły.

Członkowie zarządu Grupy WIKA oraz kierownictwo WIKA India wzięli udział w uroczystym wmurowaniu kamienia węgielnego (na zdjęciu CEO Alexander Wiegand podczas ceremonii). Wyrazili oni swoje pełne osobiste przekonanie do tego projektu, a także pochwalili ciągłe wsparcie otrzymywane od lokalnej społeczności. To partnerstwo między WIKA a społecznością wioski pokazuje, w jaki sposób firmy mogą współpracować z lokalnymi grupami interesu, aby napędzać znaczące i trwałe zmiany.

Uwaga
Więcej informacji na temat zaangażowania społecznego WIKA można znaleźć na stronie internetowej WIKA.

Polecamy również nasze artykuły
Darowizna: Nauczanie z tabletami – WIKA India
Wojna na Ukrainie: Kampania zbiórki funduszy i zakwaterowanie dla uchodźców
WIKA Polska wspiera Bieg KujawiakaPozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej