Gedächtniskonzert

W “Zielonym Pokoju” w Amorbach, 180 gości, głównie pracowników WIKA, wzięło udział we wspaniałym koncercie na cześć Ursuli i Dr Konrada Wiegandów. Anne Luisa Kramb i Nuron Mukumi grali naprawdę pięknie.

Anne Luisa Kramb, która ma zaledwie 15 lat, od lat jest wspierana przez firmę WIKA. Ta niezwykle utalentowana skrzypaczka zaczęła grać w wieku lat 5, zdobyła wiele nagród, a także uzyskała jedną z najwyższych ocen w konkursie zorganizowanym przez Niemiecką Fundację Instrumentów Muzycznych w Hamburgu kilka tygodni temu. Nagrodą były skrzypce Enrico Rocca, które wcześniej tylko wypożyczała.

Dwudziestoletni Nuron Mukumi pochodzący z Taszkentu, stolicy Uzbekistanu, nie ustępuje jej talentem. Naukę rozpoczął w wieku 6 lat i już w młodym wieku zdobył wiele nagród w międzynarodowych konkursach.

Niezwykły koncert

W Amorbachu para muzyków zagrała sonaty na skrzypce i fortepian Franza Schuberta (1797 – 1828), Ludwiga van Beethovena (1770 – 1827) i Edvarda Hagerupa Griega (1823 – 1907). Wrażenie na publiczności zrobiło nie tylko ich idealne współbrzmienie i technika, ale też ich umiejętność ekspresji, która porwała słuchaczy. Po występie rozległy się długie brawa i prośby o bis – które zostały spełnione.

Anne Luisa Kramb i Nuron Mukumi to świetny przykład tego, jak wielki talent i inspiracja w połączeniu z wytrwałością i wielogodzinnym ćwiczeniem prowadzą do długoterminowego sukcesu – para muzyków świetnie zinterpretowała pamięć o Wiegandach w firmie WIKA.

 Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej