WIKA Austria przeprowadza się na nowe miejsce

Tylko kilka kroków, ale zmiana wielka: Nowa siedziba firmy WIKA dla regionu naddunajskiego została wzniesiona w odległości kilkuset metrów od obecnej w przeciągu zaledwie dziewięciu miesięcy. Przeprowadzka do nowego budynku odbyła się planowo na przełomie roku.

Nowoczesna architektura nowego budynku podkreśla pozycję rynkową firmy WIKA w regionie i stanowi dla niej fantastyczną wizualną wizytówkę. Nie zaniedbano też aspektów ekologicznych i funkcjonalności: pokoje zalane światłem, sieć ciepłownicza, wykorzystanie oświetlenia LED oraz ogniw fotowoltaicznych sprawiają, że jest to zdecydowanie budynek o niskim zużyciu energii.

Na 2300 metrach kwadratowych mieszczą się biura, pokoje spotkań, strefy komunikacji oraz działy usług i logistyki. Nowy budynek stanowi przyjemne i motywujące środowisko dla pracowników. Zapewnia on też zwiększoną interakcję z klientami: prezentacje produktów i seminaria odbywają się w przezroczystym pomieszczeniu, z którego można obserwować również montaż i kalibrację przyrządów pomiarowych.

Bardzo dziękujemy wszystkim kolegom i koleżankom z Klingenbergu, którzy byli zaangażowani w projektowanie nowego budynku oraz pracownikom WIKA Austria. Jesteście doskonałymi specjalistami od przeprowadzek – nawet w warunkach niesprzyjającej pogody!Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej