Woda pitna

Pozyskiwanie wody pitnej z wód gruntowych ma ogromne znaczenie dla wielu krajów. W Niemczech tą metodą pozyskuje się ok. 70% wody pitnej. Woda pompowana z głębokości kilkuset metrów pod powierzchnią ziemi jest zwykle doskonała pod względem stanu higieny.

Woda jest pompowana na powierzchnię silnymi pompami zanurzalnych . Konieczne jest ciągłe monitorowane stosunku wody usuwanej do uzupełnianej. Do tego celu używa się zanurzanych przetworników ciśnienia, które w sposób ciągły monitorują poziom wody. Zastosowanie to wymaga użycia specjalnych, bezobsługowych i bardzo wytrzymałych przyrządów. Zanurzalne przetworniki ciśnienia firmy WIKA mogą pracować przez cały czas pozostając całkowicie zanurzone pod wodą. Są to solidne przyrządy, zapewniające jakość na przez wiele lat.

Nasz dział obsługi klienta lub sprzedaży udzieli Państwu pomocy w doborze przyrządu do pomiaru poziomu najlepszego dla podanego zastosowania.

Dalsze informacje dotyczące zastosowań i przyrządów do przemysłu wodnego i oczyszczania ścieków można znaleźć w broszurze WIKA „Technologia wodno-ściekowa

Tu można zapoznać się z naszym artykułem pt. „Jak zmierzyć poziom cieczy lub zbiornika?”Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej