Mensor

Mensor działa w nowym zakładzie

Pracownicy firmy Mensor przeprowadzili się do od dawna oczekiwanej nowej siedziby o powierzchni 15.000 metrów kwadratowych, która została zbudowana z myślą o dziesięcioletnim planie wzrostu. Działy produkcji, obszary sprzedaży, marketingu, systemów na zamówienie i wsparcia otrzymają teraz dwa razy więcej miejsca niż miały przed przeprowadzką. Planowanie nowej siedziby rozpoczęło się w 2012.

Stare i nowe budynki w San Marcos w Teksasie stały obok siebie, co skróciło okres przejściowy. Nowe meble i stoły warsztatowe pozwoliły pracownikom na zabranie tylko tego, co było niezbędne. Procedury 5S i oszczędzania obowiązywały również podczas przeprowadzki. Obszary takie, jak magazyn, rozpoczęły konwersję sprzętu na tydzień przed planowaną przeprowadzką. Niektórzy pracownicy przeprowadzili się przez weekend; dzięki temu dział sprzedaży nie został nigdy zamknięty podczas godzin pracy, a produkcja została wznowiona w połowie tygodnia.
Mnóstwo naturalnego światła

Laboratorium kalibracyjne znajduje się w centralnej części budynku. Strefy niskiego ciśnienia i kalibracji masy znajdują się na oddzielnych blatach, co chroni je przed zewnętrznymi drganiami przeszkadzającymi w przeprowadzaniu kalibracji. Kalibracja masy i temperatury zostały określone jako obszary wzrostu. Naturalne oświetlenie jest ważnym elementem nowego zakładu. Pomieszczenie socjalne z oknami od sufitu do podłogi na dwóch ścianach jest idealnym miejscem dla pracowników, którzy chcą zrobić sobie przerwę i zjeść posiłek. Sala treningowa odzwierciedla dbałość firmy Mensor o zdrowie i dobre samopoczucie pracowników.

Mensor  - laboratorium kalibracyjne

Laboratorium kalibracyjne znajduje się w centralnej części zakładu Mensor. Strefy robocze znajdują się na oddzielnych blatach, co chroni je przed zewnętrznymi drganiami.

 

Ponad 100 gości biorących udział w wydarzeniu zostało oprowadzonych po zakładzie. Cały zespół Mensor jest bardzo wdzięczny firmie WIKA za inwestycję w ich firmę; planowo inwestycja ta ma zwrócić się kilkukrotnie.Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej