WIKA zaprezentowała również światową nowość na targach Achema 2022.

Na targach Achema 2022 we Frankfurcie nad Menem, światowy przemysł przetwórczy spotkał się ponownie na swoich wiodących targach, po kilku przesunięciach z powodu koronawirusa. Liczba wystawców i odwiedzających była znacznie niższa niż zwykle, ponieważ okoliczności sprawiły, że wydarzenie to zostało zaplanowane w czasie szczytu wakacyjnego w Europie. Mimo to, zespół targów WIKA był zadowolony z wyniku.

Osoby odpowiedzialne w Klingenbergu w porę dostosowały planowanie do okoliczności. Zmniejszyli powierzchnię stoiska na targach Achema 2022 z 320 do 120 metrów kwadratowych i przenieśli stoisko z hali 11.1 do hali 11.0, ponieważ ze względu na przejścia należy się tam spodziewać większej liczby odwiedzających. Dzięki temu, że furgonetka kalibracyjna znajdowała się na otwartym terenie przed halą 11, można było również wydzielić dedykowane miejsce dla serwisu.

Przetwornik procesowy do pomiaru „na sucho” w linii technologicznej

Na samym stoisku po raz pierwszy zastosowano nową koncepcję targową PURE-480 z dużą ścianą LED. Na ścianie LED zaprezentowano nowe produkty zgodnie z hasłem „Inspring. Sustainable. Connections.” i podkreślono kompetencje w dziedzinie techniki pomiarowej. Z „suchym” przetwornikiem procesowym DMSU22SA, WIKA wystawiła również światową premierę, która zafascynowała zarówno publiczność, jak i prasę. Dziesięć wykładów w przestrzeni cyfrowej uzupełniło fizyczny program targów. Stanowiły one platformę informacyjną dla wszystkich zainteresowanych, którzy nie mogli wziąć udziału w targach w wyniku ograniczeń w podróżowaniu.

Achema 2022 okazała się sukcesem dla WIKA

Po pięciu dniach targów, wszyscy zaangażowani koledzy odetchnęli z ulgą, że pierwsze duże targi po długiej przerwie związanej z koronawirusem przebiegły pomyślnie, pomimo wciąż panującej pandemii. Klienci chętnie omawiali swoje projekty z firmą WIKA. Nie udało się jednak osiągnąć liczby kontaktów z przeszłości – w końcu w porównaniu z poprzednimi latami Achema 2022 liczyła około 60 procent więcej wystawców i około 50 procent więcej osób z publiczności. Mimo to jakość kontaktów wzrosła. Nowa koncepcja targów, odpowiadająca nowoczesnym standardom rynkowym dzięki wykorzystaniu mediów cyfrowych, spotkała się z bardzo przychylną reakcją odwiedzających.

Uwaga
Przegląd targów i wydarzeń, w których uczestniczy WIKA można znaleźć na stronie internetowej WIKA. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie Ci pomożemy.Pozostaw wiadomość
Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych (w skrócie ADO) jest WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. z siedzibą we Włocławku (kontakt: Włocławek (87-800) ul. Łęgska 29/35 lub mailowo info@wikapolska.pl). Więcej