• Fotografia Bartłomiej Pędziński

  Bartłomiej Pędziński

  Kierownik Działu MarketinguWIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA Polska pracuję od 2010 roku. Jako Produkt Menadżer odpowiedzialny jestem za techniczne wsparcie i rozwój grupy urządzeń służących do pomiaru poziomu. W trakcie kilku lat pracy poznałem wiele aspektów związanych z pomiarem poziomu, wiem jak istotny jest poprawny dobór urządzeń i ile problemów może sprawić wybór właściwej metody pomiaru. Zdobytą wiedze wykorzystam by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Zapraszam do wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń.
 • Fotografia Miłosz Pawlak

  Miłosz Pawlak

  Menadżer Produktu
  Technologia kalibracji
  WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA Polska pracuje od 2009 roku na początku jako specjalista ds. techniczno – handlowych, aby w roku 2011 objąć stanowisko Menadżera Produktu ds. technologii kalibracji. Urządzenia którymi zajmuję się w firmie to wysokoprecyzyjne kalibratory ciśnienia, temperatury oraz wielkości elektrycznych. Na co dzień współpracuję zarówno z laboratoriami zakładowymi, instytutami narodowymi, jak i klientami indywidualnymi.
 • Fotografia Monika Skrocka

  Monika Skrocka

  Menadżer Produktu (grupa UPG)WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA Polska pracuję od 2005 r. Na początku zdobywałam doświadczenie jako Handlowiec Sprzedaży Krajowej, a po kilku latach dołączyłam do Działu Zarządzania Produktami jako Specjalista ds. techniczno-handlowych. Pod koniec 2017 r. objęłam stanowisko Menadżera Produktu (grupy UPG) i odpowiedzialna jestem za wsparcie techniczne oraz rozwój grupy urządzeń z zakresu mechanicznego oraz mechatronicznego pomiaru ciśnienia i temperatury.
 • Fotografia Tomasz Adamczewski

  Tomasz Adamczewski

  Menadżer Produktu
  Przemysłowe urządzenia pomiarowe
  WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  Do zespołu WIKA dołączyłem w roku 2005. Jako menadżer produktu odpowiedzialny jestem za urządzenia do mechanicznego pomiaru ciśnienia w wersji przemysłowej, separatory membranowe, akcesoria manometryczne oraz urządzenia do mechanicznego pomiaru temperatury. Produkty, którymi się zajmuję stosowane są w aplikacjach przemysłowych, między innymi: przemyśle chemicznym/petrochemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, energetycznym i biotechnologicznym.
 • Fotografia Tomasz Ćwikliński

  Tomasz Ćwikliński

  Menadżer Produktu (SF6, Siła, Przetworniki ciśnienia)WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  Pracę w firmie WIKA rozpocząłem w 2014 r. po ukończeniu studiów inżynierskich na Politechnice Poznańskiej. Od samego początku zajmowałem się wsparciem technicznym dla klientów, odpowiadając na liczne pytania dotyczące produktów firmy WIKA. Od roku 2017 jako Menadżer Produktu odpowiedzialny jestem za produkty do obsługi gazu SF6, pomiar siły, a także elektroniczny pomiar ciśnienia. Zdobytą wiedzę oraz doświadczenie chcę wykorzystywać przy rozwiązywaniu nurtujących Państwa pytań oraz zagadnień.