• Fotografia Bartłomiej Pędziński

  Bartłomiej Pędziński

  Kierownik Działu MarketinguWIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA Polska pracuję od 2010 roku. Jako Produkt Menadżer odpowiedzialny jestem za techniczne wsparcie i rozwój grupy urządzeń służących do pomiaru poziomu. W trakcie kilku lat pracy poznałem wiele aspektów związanych z pomiarem poziomu, wiem jak istotny jest poprawny dobór urządzeń i ile problemów może sprawić wybór właściwej metody pomiaru. Zdobytą wiedze wykorzystam by odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania. Zapraszam do wspólnej dyskusji i wymiany doświadczeń.
 • Fotografia Dariusz Wardyński

  Dariusz Wardyński

  Menadżer Produktu
  Analogowe przyrządy pomiarowe
  WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA pracuję od 2009 roku. Jako produkt menadżer jestem odpowiedzialny za szeroki zakres urządzeń. Są to zarówno urządzenia mechaniczne, elektroniczne, jak i mechatroniczne służące do pomiaru ciśnienia, temperatury oraz poziomu. Współpracuję z klientami OEM, hurtownikami oraz firmami wykonawczymi. Produkty, którymi się zajmuję, mają swoje zastosowanie między innymi w sektorach: ciepłownictwo, górnictwo, rolnictwo, hydraulika, chłodnictwo. Poprzez tego bloga chciałbym przybliżyć Państwu techniczne zagadnienia związane z pomiarem wielkości fizycznych oraz ułatwić właściwy dobór urządzenia do konkretnych aplikacji.
 • Fotografia Janusz Prus

  Janusz Prus

  Menadżer Produktu
  Przetworniki ciśnienia
  WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  Dołączyłem do zespołu firmy WIKA w roku 2002 i od samego początku zajmowałem się wsparciem technicznym dla klientów. Od roku 2004 jestem odpowiedzialny za zarządzanie produktami. Codziennie odpowiadam na wiele pytań z zakresu elektronicznego pomiaru ciśnienia. Wiele z tych pytań powtarza się i jest zadawanych przez pracowników firmy WIKA oraz klientów z całego kraju. Więc może odpowiem na najbardziej interesujące pytania w tym blogu?
 • Fotografia Miłosz Pawlak

  Miłosz Pawlak

  Menadżer Produktu
  Technologia kalibracji
  WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  W firmie WIKA Polska pracuje od 2009 roku na początku jako specjalista ds. techniczno – handlowych, aby w roku 2011 objąć stanowisko Menadżera Produktu ds. technologii kalibracji. Urządzenia którymi zajmuję się w firmie to wysokoprecyzyjne kalibratory ciśnienia, temperatury oraz wielkości elektrycznych. Na co dzień współpracuję zarówno z laboratoriami zakładowymi, instytutami narodowymi, jak i klientami indywidualnymi.
 • Fotografia Tomasz Adamczewski

  Tomasz Adamczewski

  Menadżer Produktu
  Przemysłowe urządzenia pomiarowe
  WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  Do zespołu WIKA dołączyłem w roku 2005. Jako menadżer produktu odpowiedzialny jestem za urządzenia do mechanicznego pomiaru ciśnienia w wersji przemysłowej, separatory membranowe, akcesoria manometryczne oraz urządzenia do mechanicznego pomiaru temperatury. Produkty, którymi się zajmuję stosowane są w aplikacjach przemysłowych, między innymi: przemyśle chemicznym/petrochemicznym, spożywczym, farmaceutycznym, energetycznym i biotechnologicznym.
 • Fotografia Wojciech Jakubowski

  Wojciech Jakubowski

  Menadżer Produktu
  Elektryczny pomiar temperatury
  WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
  Swoją przygodę z firmą WIKA zacząłem w 2006 roku, jako specjalista do spraw technicznych w Dziale Zarządzania Produktami. Przez pierwsze lata mojej praktyki zawodowej zajmowałem się doradztwem z zakresu przemysłowych urządzeń do pomiaru ciśnienia i temperatury. Pracowałem przy doborze urządzeń do projektów, współpracując przy tym z firmami projektowo wykonawczymi w kraju i zagranicą. Zdobyte doświadczenie otworzyło mnie na szersze postrzeganie zagadnień pomiarowych w przemyśle i patrzenie na pomiar z punktu widzenia jego roli w całym procesie. Od 2009 jestem Menadżerem Produktu z zakresu Elektrycznych Urządzeń do Pomiaru Temperatury. Cieszę się, że będę miał możliwość podzielić się z Państwem moją wiedzą i odpowiedzieć na nurtujące pytania. Liczę na dyskusję i cenne uwagi, ponieważ nikt lepiej od Państwa nie zna problemów pomiarowych występujących w Waszych aplikacjach. Do zobaczenia na blogu…